Το Βήμα του ΑσθενήΟδηγίες Χρήσης - Κανόνες του forumΟδηγίες Χρήσης

Ξεκινήστε από εδώ για να γνωριστούμε!

Απάντηση στο θέμα
Εκτύπωση
Χρήστες αυτή τη στιγμή: 3552 επισκέπτες - 0 συνδεδεμένοι  
Θέματα που έχω συνεισφέρει ή ακολουθώ
Προβολή

iatronet.gr
Διαχειριστής

Δημοσίευση: 17 Φεβρουαρίου 2014
Τροποποίηση: 17 Ιουνίου 2014

Καλώς ήρθατε,

Εάν είστε νέος χρήστης του forum, κάντε περιήγηση στις κατηγορίες και τις υποκατηγορίες του. Aφού διαβάσετε τα θέματα που έχουν ήδη τεθεί, μπορείτε να απαντήσετε σε κάποιο από τα ήδη ενεργά ή στις απαντήσεις που έχουν δοθεί ή να θέσετε το δικό σας πατώντας ’Νέο θέμα’.

Μαζί με το κείμενο που έχετε γράψει μπορείτε να ’ανεβάσετε’ μία φωτογραφία ή ένα αρχείο που επιθυμείτε και να το δημοσιεύσετε.

Αν μετά τη δημοσίευση θέλετε κάτι να αλλάξετε στην ανάρτησή σας, μπορείτε να πατήσετε επεξεργασία και να κάνετε την αλλαγή που επιθυμείτε.

Εάν επιθυμείτε να θέσετε κάποια καινούρια υποκατηγορία μπορείτε να στείλετε email στο filippos.zaharis@iatronet.gr με την πρότασή σας.

Αν δεν μπορείτε να κάνετε ανάρτηση, διόρθωση, να ανεβάσετε κάποιο αρχείο ή φωτογραφία, επικοινωνήστε με τον διαχειριστή του forum στο filippos.zaharis@iatronet.gr

Σας ευχαριστούμε
iatronet.gr

• Απάντηση

Απαντήσεις

χαρά
Μέλος

#1 Δημοσίευση: 17 Φεβρουαρίου 2014

Καλή επιτυχία στην ομάδα! Εύχομαι η κοινή γνώμη να εισακουσθεί επιτέλους και να καταφέρετε να γίνει ένα μέσω γόνιμου διαλόγου και ‘πίεσης’.

• Απάντηση

demy
Μέλος

#2 Δημοσίευση: 17 Φεβρουαρίου 2014

Καλή επιτυχία! Περιμένουμε με ενδιαφέρον να δούμε απόψεις, εμπειρίες, μαρτυρίες!

• Απάντηση

lazar
Μέλος

#3 Δημοσίευση: 17 Φεβρουαρίου 2014

μια πολύ καλή προσπάθεια που στοχεύει σε ένα πονεμένο κοινό μεταφορικά και κυριολεκτικά

• Απάντηση

Διαχειριστής
Διαχειριστής

#4 Δημοσίευση: 17 Φεβρουαρίου 2014

Σας ευχαριστούμε και περιμένουμε με ενδιαφέρον τη συμμετοχή σας στο forum

• Απάντηση

gpap
Μέλος

#5 Δημοσίευση: 17 Φεβρουαρίου 2014

Eύχομαι καλό ξεκίνημα και πετυχημένη πορεία με συμμετοχή των ασθενών. Με τα χάλια που έχει η Υγεία στη χώρα μας, μια φωνή ενωμένη και δυνατή είναι απαραίτητη όπως και η μεταξύ μας υποστήριξη!

Καλή επιτυχία λοιπόν!

• Απάντηση

sapikas e. daniil dr m.d.
Συνεργάτης Ιατρός

#6 Δημοσίευση: 19 Φεβρουαρίου 2014

Σας εύχομαι θερμά συγχαρητήρια και καλό ξεκίνημα στην νέα σας προσπάθεια

• Απάντηση

stellatd
Μέλος

#7 Δημοσίευση: 22 Φεβρουαρίου 2014

Ενα μεγαλο μπραβο για την προσπαθεια που καταβαλετε. Ελπιζω αυτη η ενοτητα να φανει χρησιμη γιαολους μας. Καλη αρχη:-)

• Απάντηση

ιωάννα αλυσανδράτου h.p.h
Μέλος

#8 Δημοσίευση: 26 Φεβρουαρίου 2014

Αρχική δημοσίευση #4:
Σας ευχαριστούμε και περιμένουμε με ενδιαφέρον τη συμμετοχή σας στο forum...

Μπράβο για την ενέργεια αγαπητή κ. Κοντογιάννη .
Μας χρειάζονται τέτοιες πρωτοβουλίες στην Ελλάδα.
Καλή επιτυχία !!

• Απάντηση

Διαχειριστής
Διαχειριστής

#9 Δημοσίευση: 27 Φεβρουαρίου 2014

Αρχική δημοσίευση #8:
Μπράβο για την ενέργεια αγαπητή κ. Κοντογιάννη .Μας χρειάζονται τέτοιες πρωτοβουλίες στην Ελλάδα.Καλή επιτυχία !! ...

Καλώς ήλθατε κα Αλυσανδράτου στο διαδικτυακό ’βήμα’ του ασθενή! Σας ευχαριστούμε για τις ευχές και τη συμμετοχή σας!

Καλή περιήγηση :-)

• Απάντηση

Διαχειριστής
Διαχειριστής

#10 Δημοσίευση: 27 Φεβρουαρίου 2014
Τροποποίηση: 27 Φεβρουαρίου 2014

Αρχική δημοσίευση #6:
Σας εύχομαι θερμά συγχαρητήρια και καλό ξεκίνημα στην νέα σας προσπάθεια...

Σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!

• Απάντηση

Διαχειριστής
Διαχειριστής

#10 Δημοσίευση: 27 Φεβρουαρίου 2014

Καλημέρα σε όλους, σας ευχαριστούμε για τις ευχές και την υποστήριξή σας. Παραμείνετε εδώ, ’πείτε’ τη γνώμη σας, τις απορίες και τις προτάσεις σας, ενημερώστε όλους όσους ενδιαφέρονται για θέματα υγείας και παρακινείστε τους να γνωρίσουν κι αυτοί το ’Βήμα του Ασθενή’. Ας κάνουμε το ’ Βήμα του Ασθενή’ το δικό μας βήμα. Καλή συνέχεια!

• Απάντηση

παπ 64
Μέλος

#11 Δημοσίευση: 3 Μαρτίου 2014

Καλή Σαρακωστή σε όλους, ελπίζω να συζητάμε συχνά εδώ και να βρίσκουμε λύσεις στα προβλήματα και τις ανησυχίες μας. Προσωπικά έχω μια χρόνια πάθηση που δεν απειλεί τη ζωή μου αλλά έχει επιπτώσεις σε αυτό που λέμε ποιότητα ζωής.

• Απάντηση

Διαχειριστής
Διαχειριστής

#12 Δημοσίευση: 3 Μαρτίου 2014

Καλή αρχή στους φίλους που ήρθαν τώρα στο Βήμα μας. Καλή Σαρακοστή σε όλους!

• Απάντηση

gpap
Μέλος

#13 Δημοσίευση: 14 Μαρτίου 2014

Οκ προκειμένου να γνωριστούμε καλύτερα, είμαι 47 ετών, έχω σπουδάσει διοίκηση επιχειρήσεων και οικονομικά, είμαι παντρεμένος κι έχω μια κόρη 5 ετών. Μου αρέσουν τα σπορ τα βιβλία και τα ταξειδια, όπως μου αρέσουν και οι συζητήσεις.

Ταλαιπωρούμαι εδώ και χρόνια απο ωτορινολαρυγγολογικά προβλήματα που μου κάνουν πολύ συχνά τη ζωή δύσκολη. Θεραπεία με την έννοια της πλήρους απαλλαγής απο τα συμπτώματα, δεν έχω καταφέρει να βρώ παρότι έχω περάσει απο διάφορους γιατρούς μεγαλόσχημους, καθηγητές και μη.

Ωστόσο με ένα συνδυασμό αντιισταμινικών φαρμάκων , εκνεφωμάτων και πλυσεων, τα συμπτώματα είναι συνήθως υπο έλεγχο.

Σε επόμενο Post θα περιγράψω τα συμπτώματα να δούμε μήπως βρω και ομοιπαθείς :)

• Απάντηση

gpap
Μέλος

#14 Δημοσίευση: 14 Μαρτίου 2014
Τροποποίηση: 14 Μαρτίου 2014

Οκ προκειμένου να γνωριστούμε καλύτερα, είμαι 47 ετών, έχω σπουδάσει διοίκηση επιχειρήσεων και οικονομικά, είμαι παντρεμένος κι έχω μια κόρη 5 ετών. Μου αρέσουν τα σπορ τα βιβλία και τα ταξειδια, όπως μου αρέσουν και οι συζητήσεις.

Ταλαιπωρούμαι εδώ και χρόνια απο ωτορινολαρυγγολογικά προβλήματα που μου κάνουν πολύ συχνά τη ζωή δύσκολη. Θεραπεία με την έννοια της πλήρους απαλλαγής απο τα συμπτώματα, δεν έχω καταφέρει να βρώ παρότι έχω περάσει απο διάφορους γιατρούς μεγαλόσχημους, καθηγητές και μη.

Ωστόσο με ένα συνδυασμό αντιισταμινικών φαρμάκων , εκνεφωμάτων και πλυσεων, τα συμπτώματα είναι συνήθως υπο έλεγχο.

Σε επόμενο Post θα περιγράψω τα συμπτώματα να δούμε μήπως βρω και ομοιπαθείς :)

• Απάντηση

αγροτης
Μέλος

#14 Δημοσίευση: 14 Μαρτίου 2014

Ευχαριστω για την αποδοχη του αιτηματος μου.Στους δυσκολους αυτους καιρους και με την υποβαθμηση που εχει υποστει ο κλαδος της Υγειας,η σελιδα αυτη συμβαλλει τα μεγιστα στο μεγαλυτερο αγαθο του ανθρωπου.Καλη επιτυχια στο εργο σας...

• Απάντηση

Διαχειριστής
Διαχειριστής

#15 Δημοσίευση: 15 Μαρτίου 2014

Αρχική δημοσίευση #13:
Οκ προκειμένου να γνωριστούμε καλύτερα, είμαι 47 ετών, έχω σπουδάσει διοίκηση επιχειρήσεων και οικονομικά, είμαι παντρεμένος κι έχω μια κόρη 5 ετών. Μου αρέσουν τα σπορ τα βιβλία και τα ταξειδια, όπως μου αρέσουν και οι συζητήσεις. Ταλαιπωρούμαι εδώ και χρόνια απο ωτορινολαρυγγολ...

Μετά την πολύ συνοπτική παρουσίαση για να περιγράψετε τον εαυτό σας, θα σας πρότεινα να γράψετε τη δική σας ιστορία, στην κατηγορία, προσωπική ιστορία με περισσότερες λεπτομέρειες. Εκεί είναι πιθανότερο να βρείτε ομοιοπαθούντες και γιατί όχι κάποιους που έχουν βρει λύση σε παρόμοιο πρόβλημα.

• Απάντηση

Διαχειριστής
Διαχειριστής

#16 Δημοσίευση: 15 Μαρτίου 2014

Αρχική δημοσίευση #14:
Ευχαριστω για την αποδοχη του αιτηματος μου.Στους δυσκολους αυτους καιρους και με την υποβαθμηση που εχει υποστει ο κλαδος της Υγειας,η σελιδα αυτη συμβαλλει τα μεγιστα στο μεγαλυτερο αγαθο του ανθρωπου.Καλη επιτυχια στο εργο σας......

Καλώς ήρθατε, σας περιμένουμε στις θεματικές ενότητες για συζήτηση.

• Απάντηση

dr. πέτρος θάνος
Συνεργάτης Ιατρός

#17 Δημοσίευση: 1 Απριλίου 2014

Καλησπέρα και από εμένα , εύχομαι καλή αρχή

• Απάντηση

gpap
Μέλος

#18 Δημοσίευση: 2 Απριλίου 2014

Καλώς ήρθατε γιατρέ, είναι καλό να υπάρχουν στο forum συμμετέχοντες με ιατρική εξειδίκευση!

• Απάντηση
Σελίδες: Επόμενη
Απάντηση στο θέμα
Menu

Σήμερα στο iatronet.gr

Ποιούς καλύπτουν και πώς αυτοαξιολογούνται οι ΤΟΜΥΠοιούς καλύπτουν και πώς αυτοαξιολογούνται οι ΤΟΜΥ

Πιλοτικά θα λειτουργήσουν τους πρώτους 11 μήνες οι Τοπικές Ομάδες Υγείας, οι οποίες θα περάσουν σε επόμενο στάδιο χρηματοδότησης, έπειτα από αυτο - αξιολόγηση.... Περισσότερα »

Δισκοκήλη: Πώς την αντιμετωπίζουμεΔισκοκήλη: Πώς την αντιμετωπίζουμε

Πώς γίνεται η διάγνωση της κήλης μεσοσπονδύλιου δίσκου και πώς αντιμετωπίζεται θεραπευτικά;... Περισσότερα »

Τα καλύτερα σνακ για να ρίξουμε τη χοληστερόληΤα καλύτερα σνακ για να ρίξουμε τη χοληστερόλη

Αν τα επίπεδα χοληστερόλης σας είναι αυξημένα, μπορείτε να τα ελαττώσετε με τα παρακάτω υγιεινά και πεντανόστιμα σνακ…... Περισσότερα »

Γιατί είναι αναγκαίο το στρες;Γιατί είναι αναγκαίο το στρες;

Οι περισσότεροι από εμάς θέλουμε να το εξολοθρεύσουμε, αλλά μήπως τελικά είναι αναγκαίο λίγο άγχος;... Περισσότερα »

Video - Ημερίδα με θέμα ‘Νεότερες εξελίξεις στα Νοσήματα του Ήπατος VII’

Στην Ημερίδα με θέμα «Νεότερες εξελίξεις στα Νοσήματα του Ήπατος VII» που διοργανώθηκε για έβδομη συνεχόμενη χρονιά από το Ηπατολογικό Τμήμα του ΥΓΕΙΑ, συμμετείχαν έμπειροι ομιλητές, με σημαντικό διαγνωστικό ... Δείτε το video

Προβολή
Προβολή
© iatronet.gr 1999-2017  |  Website by Theratron | Ermis Silver Award 2006
europa.eu   digitalplan.gov.gr   ktpae.gr   espa.gr
Η επιχείρηση ενισχύθηκε για τον εκσυγχρονισμό της στο πλαίσιο του Ε.Π. "Ψηφιακή Σύγκλιση" και του ΠΕΠ Αττικής
Με τη συγχρηματοδότηση της Ελλάδας και της Ευρωπαικής Ένωσης