Το Βήμα του ΑσθενήΠαθήσεις - Χρόνιες παθήσειςΔιάγνωση των χρόνιων παθήσεων

ΥΠΕΡΠΑΡΑΘΥΡΕΟΕΙΔΙΣΜΟΣ...Πιθανά συμπτώματα από το κεφάλι μέχρι τα πόδια....

Απάντηση στο θέμα
Εκτύπωση
Χρήστες αυτή τη στιγμή: 7257 επισκέπτες - 0 συνδεδεμένοι  
Θέματα που έχω συνεισφέρει ή ακολουθώ
Προβολή

HYPERPARATHYROIDISM SUPPORT AND INFORMATION
Μέλος

Δημοσίευση: 21 Ιουλίου 2017

Αφορά: Χρόνια Κόπωση, Υπέρταση, Οφθαλμική Αλλεργία, Οστεοπόρωση, Νεφροπάθεια, Λιθίαση, Κατάθλιψη, Διαταραχές του ύπνου, Γαστροοισοφαγική παλινδρόμηση, Γαστρίτιδα, Άνοια

SOURCE: NORMAN PARATHYROID CENTRE....www.parathyroid.com

• Απάντηση
Απάντηση στο θέμα
Menu

Σήμερα στο iatronet.gr

Πόνος στη μέση: Τι μάθαμε την τελευταία δεκαετίαΠόνος στη μέση: Τι μάθαμε την τελευταία δεκαετία

8 στους 10 ανθρώπους θα βιώσουν κάποια στιγμή στη ζωή τους πόνο στη μέση.... Περισσότερα »

Στα 16 τρισ. δολάρια το κόστος των ψυχικών ασθενειών λόγω της επαγγελματικής εξουθένωσηςΣτα 16 τρισ. δολάρια το κόστος των ψυχικών ασθενειών λόγω της επαγγελματικής εξουθένωσης

Ο φόρτος εργασίας, η πίεση χρόνου, η έλλειψη σαφήνειας ως προς τον ρόλο, η έλλειψη υποστήριξης από τη διοίκηση και η άδικη μεταχείριση συνδέονται με ... Περισσότερα »

Γιατί πονά το σώμα μου; Γιατί πονά το σώμα μου;

Εξετάζουμε τις πιο κοινές αιτίες που προκαλούν πόνο - και τι μπορείτε να κάνετε.... Περισσότερα »

Ιδέες για να βελτιώσετε τη διατροφή σαςΙδέες για να βελτιώσετε τη διατροφή σας

Η ισορροπημένη διατροφή είναι απαραίτητη για θετική στάση ζωής και υγεία.... Περισσότερα »

Στερεοτακτική ακτινοθεραπεία σε καρκίνο του πνεύμοναVideo - Στερεοτακτική ακτινοθεραπεία σε καρκίνο του πνεύμονα

Η Σοφία Κοσμίδη, Αναπληρώτρια Διευθύντρια Κέντρου Ακτινοθεραπευτικής Ογκολογίας ΥΓΕΙΑ μας ενημερώνει για την Στερεοτακτική ακτινοθεραπεία σε πρώιμο στάδιο καρκίνο του πνεύμονα. Όταν το χειρουργείο ... Δείτε το video

Προβολή
Προβολή
© iatronet.gr 1999-2019  |  Website by Theratron | Ermis Silver Award 2006
europa.eu   digitalplan.gov.gr   ktpae.gr   espa.gr
Η επιχείρηση ενισχύθηκε για τον εκσυγχρονισμό της στο πλαίσιο του Ε.Π. "Ψηφιακή Σύγκλιση" και του ΠΕΠ Αττικής
Με τη συγχρηματοδότηση της Ελλάδας και της Ευρωπαικής Ένωσης
close

Ακολουθήστε το κανάλι μας στο YouTube