Επίμονα, καθημερινά δεκατα για μηνες

Καλησπέρα σας. Θα ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με το θέμα που αντιμετωπίζω εδώ κ αρκετούς μήνες. Από αρχές Ιουλίου έχω δεκατα που φτάνουν συνήθως ως...

Σάββατο, 19 Φεβρουαρίου 2022, 23:05
βικη88

Καλησπέρα σας. Θα ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με το θέμα που αντιμετωπίζω εδώ κ αρκετούς μήνες. Από αρχές Ιουλίου έχω δεκατα που φτάνουν συνήθως ως 37.5, όλη την ημέρα. Ξεκινούν από τις 9-10 το πρωί, κορυφώνονται τις μεσημεριανές ώρες και συνηθως μετά τις 9 το βράδυ πέφτουν στο 37, κάποιες φορές και πιο κάτω. Έχω κάνει πολλές εξετάσεις, ακόμα και για λεμφώματα, αξονικες λαιμού, θώρακα, τώρα θα κάνω κ κοιλιάς. Για λεμφώματα, πλακάκι πριν 3 μήνες. Κοπράνων επίσης. Οι εξετάσεις μου τελείες. Κάνω αιματολογικες κάθε 2μηνο μήπως οι γιατροί διαπιστώσουν κάποια αλλαγή. Εκτός από αυτό, αλλά συμπτώματα που εμφανίζονται βαθμιαία είναι η μεγάλη όρεξη για φαγητό με αποτέλεσμα να έχω πάρει 2 κιλά, μια αίσθηση πονόλαιμου σχεδόν μόνιμη εδώ κ 2 μήνες. Ως ώρας δεν έχω παρατηρήσει κάτι άλλο. Με ανησυχεί πολύ καθώς τα απογεύματα γύρω στις 4-5 είναι η ώρα που ανεβαίνουν πολύ, με αποτέλεσμα να νιώθω απαίσια. Τι πρέπει να κάνω άλλο?? Θεωρώ πως έχω κάνει τα πάντα.

ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ